050-5589821

פינוי אריזות חומרים מסוכנים

פינוי אריזות חומרים מסוכנים בהתאם לדרישות החוק

עקב הנזק שהם עלולים להסב לסביבה ובני אדם, החוק מפרט שורה ארוכה של תקנות אודות פינוי חומרים מסוכנים. תקנות אלו מתייחסות לא רק לחומרים המסוכנים אלא גם לטיפול ופינוי של האריזות שלהם, אשר ללא טיפול מתאים מהוות אף הן מפגע סביבתי. בחברת מיחזור טק מתמחים בכל הקשור לטיפול ופינוי של חומרים מסוכנים לרבות פינוי אריזות חומרים מסוכנים. הפינוי מבוצע בהתאם לדרישות החוק והאריזות המשומשות נשלחות להטמנה, השמדה, גריסה או לשימוש חוזר.  

הצורך בפינוי אריזות מסוכנות

חברות ומפעלים רבים בתעשייה הנדרשים בחומרים מסוכנים, נוטים לצבור בשטחם אריזות ריקות של החומרים כמו קוביות, ג'ריקנים וחביות. אריזות אלו לא ניתן להשליך לאתרי פסולת רגילים וכמובן שלא להשמיד או להטמין לבד, אלא יש צורך לפנותן על ידי גורם מאושר באופן תקני ובטוח לאתרים מורשים. חברתנו מחזיקה בכל ההיתרים, הרישיונות והאישורים לטיפול ופינוי אריזות חומרים מסוכנים, באופן העונה במלואו על דרישות החוק.

תהליך פינוי האריזות

אנו מבצעים תהליך מסודר של פינוי אריזות חומרים מסוכנים הכולל את בחינת האריזות ומצבן באתר הלקוח ופינוי האריזות על ידינו עם נהגים וכלי רכב מורשים. לאחר מכן נדאג למיין ולשטוף את האריזות הריקות ונחליט באם הן מתאימות למחזור, גריסה, השמדה או הטמנה. אריזות ממוחזרות נמכרות על ידינו לגורמים שונים בתעשייה.

פינוי אריזות לחומרים מסוכנים

לפינוי אריזות לחומרים מסוכנים בהתאם לדרישות החוק, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.