050-5589821

טיפול בחומרים מסוכנים

טיפול בחומרים מסוכנים באופן תקני ובטוח

חומרים מסוכנים מוגדרים כחומרים בכל מצב צבירה, גז, נוזל או מוצק, המסוכנים לסביבה, לבני אדם, בעלי חיים, צמחים, קרקעות ורכוש. הסכנה בחומרים אלו יכולה להיות בגין היותם רעילים, דליקים, מזהמים, רדיואקטיביים ו/או מסרטנים. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לטיפול בחומרים מסוכנים על ידי גורם מקצועי ומוסמך. עם חברת מיחזור טק תזכו בטיפול מקצועי, בטוח ותקני בחומרים מסוכנים מסוגים שונים. הטיפול כולל פינוי של החומרים, הובלתם והעברתם לאתרים מורשים.

טיפול זהיר ונכון בחומרים מסוכנים

יש לנו את כל הניסיון, הידע והכלים לטפל בחומרים מסוכנים באופן זהיר ונכון בהתאם לדרישות החוק והתקנים השונים. זהירות יתרה זו נדרשת בכדי למנוע נזקים וסכנות הנגרמים עקב חשיפה או דליפה של חומרים אלו, העלולים להוביל נזקים קשים ואף בלתי הפיכים. כך למשל, טיפול נכון וזהיר בחומרים מסוכנים כולל סימון מיוחד של החומרים המיועדים להובלה, אחסון או שימוש חוזר. זאת בהתאם לסכנה הטמונה בהם, בין אם מדובר בחומר רעיל, דליק, מתפוצץ, מחמצן, מגרה וכדומה.

טיפול רק על ידי גורם מורשה

אמצעי נוסף המבטיח טיפול נכון בחומרים מסוכנים הינו על ידי תקנות וחוקים הדורשים אישורים ורישיונות מתאימים בכדי להוביל ולטפל בחומרים אלו. מדובר באישורים ורישיונות כפי שיש לחברתנו עבור טיפול והובלה של חומרים מסוכנים. הנהגים שלנו עוברים הכשרות מיוחדות בנושא המאפשרות להם בין היתר להכיר סוגים שונים של חומרים מסוכנים, ומלמדות אותם לטפל נכון בחומרים אלו.

טיפול בחומרים מסוכנים

לטיפול בחומרים מסוכנים באופן נכון ותקני, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.