050-5589821

חבית פלסטיק 220 ליטר

חבית פלסטיק 220 ליטר פתוחה וסגורה

חבית פלסטיק 220 ליטר משמשת במשק לאחסון ושינוע חומרים שונים במצב מוצק או נוזלי. חברת מיחזור טק הוותיקה והמוערכת מוכרת חביות פלסטיק בנפח 220 ליטר ממוחזרות וחדשות עבור לקוחות שונים בתעשייה המתאימות בין היתר עבור בוצות, אבקות ונוזלים. זאת לצד מגוון פתרונות אריזה ואחסון נוספים לרבות חביות פלסטיק וחישוקי ברזל של 120 ליטר, חביות ברזל 220 ליטר, ג'ריקנים של 30 ו- 22 ליטר וקוביות של 800 ואלף ליטר.

הצורך בחביות פלסטיק

חביות פלסטיק 220 ליטר שאנו מוכרים מבוקשות על ידי גורמים שונים במשק. בין היתר חביות אלו משמשות את תעשיית הפלסטיק, המזון, חקלאות, תעשיות כימיות, אלקטרוניקה, ענף הבנייה ועוד. כמו כן השימוש בחביות מוכתב על פי סוגן, בין אם כחביות בעלות אטימה פתוחה אן סגורה:

  • חביות פתוחות- חביות פלסטיק פתוחות כוללות חישוק ומכסה עליון רחב שניתן להסירו וכך אפשר למלא ולרוקן אותן ביעילות ובקלות. בנוסף החביות הפתוחות קלות משקל, חזקות וגמישות וניתן לשנע אותן ממקום למקום על ידי גלגול או ציוד מכאני. כמו כן הן מציגות רמה גבוהה של אטימות ועמידות גם בפני טמפרטורות ותנאי מזג אוויר קיצוניים, עם שמירה על צורתן המקורית ומבלי שיתעוותו. תכונות אלו מאפשרות לאחסן בהן בבטחה חומרים שונים לרבות נוזלים וחומרים רעילים, מסוכנים, אבקות וחומרים כימיים.
  • חביות סגורות- חביות פלסטיק אלו מאופיינות ברמה גבוהה של אטימות ויש להן שני פתחים עבור ריקון ומילוי נוזלים. כמו כן חביות אלו מציגות עמידות גבוהה ביותר כנגד עומסים מכאניים, חומרים כימיים וכנגד פגעי מזג אוויר וסביבה. בנוסף ניתן לגלגל חביות אלו ולאחסון אותן אחת על גבי השנייה. חביות אלו יכולות לשמש עבור מגוון סוגי חומרים לרבות חומצות, חומרים מסוכנים, שמנים, חומרים כימיים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

הזמנת חבית פלסטיק 220 ליטר

להזמנת חביות פלסטיק 220 ליטרלעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.