050-5589821

שינוע חומרים מסוכנים המשרד לאיכות הסביבה

שינוע חומרים מסוכנים לפי דרישות החוק

חברת מיחזור טק מתמחה בשינוע חומרים מסוכנים בהתאם לדרישות החוק עם כלי רכב תקניים שונים לרבות משאיות וילון, ביובית, מכולות ומשאיות פלטה. בעזרת אמצעים אלו ונוספים החברה אמונה על פינוי והובלת סוגים שונים של חומרים ופסולת מסוכנת לרבות אמולסיות, חומצות, אלקליים, שפכים, חומרי גלם, חביות קביות ועוד. כל נהגי החברה נושאים ברישיונות מיוחדים להובלת חומרים מסוכנים והם עוברים באופן סדיר רענונים והכשרות בתחום על ידי משרד התחבורה.

 חשיבות הובלה בטוחה של חומרים מסוכנים

כל תאונה המערבת כלי רכב כבדים נחשבת למסוכנת ואחת כמה וכמה שכמעורבים כלי רכב המובילים חומרים מסוכנים, בהיותם עלולים לגרום לנזקים כבדים לסביבה ולפגיעה קשה בבני אדם. במטרה למזער תאונות, נזקים ומפגעים אלו, משרד התחבורה בשיתוף עם משרד הגנת הסביבה הוציאו הוראות, תקנות והנחיות מחמירות העוסקות באחסון ושינוע חומרים מסוכנים.

שינוע בטוח בהתאם לדרישות החוק

כל פרויקט שינוע של חומרים מסוכנים מבוצע על ידינו בהתאם לדרישות החוק, הנהלים והתקנים שקבע משרד התחבורה. בין היתר אנו מובילים את הפסולת בכלי רכב מתאימים, הנהגים שלנו עוברים הכשרות ורענונים בתחום, והם מחזיקים ברישיונות מתאימים. כמו כן הנהגים וכלי הרכב מפוקחים על ידי קצין בטיחות תעבורה. בנוסף אנו דואגים לסמן את החומרים המסוכנים בהתאם לקבוצה אליה הם שייכים, להטעינם באופן נכון ובטוח ולנסוע במסלולים מורשים והבטוחים ביותר.

שינוע חומרים מסוכנים

לשינוע חומרים מסוכנים בבטחה בהתאם לדרישות החוק, לפרטים נוספים ולקבלת וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.