050-5589821

פינוי שפכים

פינוי שפכים יכול להיות אירוע מורכב ממה שנדמה. קודם כל, חשוב לדעת ששפכים לא חייבים להיות רק סניטריים, ויש סוגים רבים של שפכים שעל פי החוק יש לפנות לאתרים מורשים בלבד ולא להשאיר אותם בשטח או לפנות אותם למקום זריקת האשפה הקרוב.

שפכים יכולים להיות דלקים, בורות ספיגה, אוכל ושומנים, שפכים חומציים, סולבנטים, אלקלנים ועוד סוגים רבים ושונים. המשותף לכולם הוא שהם משאירים ריחות רעים וחלקם במקרים קיצוניים יותר יכולים לגרום לסכנה של ממש בשאיפת האוויר הסמוך אליהם ולכן יש להקפיד על פינוי שלהם בזמן.

איך מתבצע פינוי שפכים?

פינוי שפכים מתבצע בעזרת ביובית, שתפקידה הוא לשאוב פנימה את הפסולת הרעילה והמסוכנת. הביובית מסיעה את השפכים למקום הטמנה מורשה על פי משרד הבריאות, ושם מטמינים את הפסולת הרעילה.

פינוי שפכים בסיס וחומצות למשל, דורש הטמנה במקומות נבחרים המיועדים לכך, שכן שפיכ השל פסולת חומצית מאוד או בסיסית מאוד במקום שלא מוכן לכך יכול לגרום להרס סביבתי רב ולסיכון חיי אדם שיגיעו להסתובב באזורץ

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר יש צורך בפינוי שפכים?

אם אתם זקוקים לפינוי שפכים מכל סוג שהוא, אנו ממליצים לכם לקחת בחשבון מספר גורמים:

  • ודאו כי לצוות שאתם שוכרים יש רישיון לטפל בחומרים מסוכנים וכי מקום ההטמנה מאושר. אנחנו מקפידים למלא אחר הוראות משרד הבריאות ואנו שמים במקום הראשון את העמידה בנהלים שמטרתם לשמור על הסביבה והאוכלוסיה.
  • שימו לב לכך שהצוות שאתם שוכרים מתנהג באחריות ובטיחות. התנהלות לא זהירה עם חומרים מסוכנים יכולה להיות הרת אסון עבורכם או עבור הסביבה. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי שישמור על הבריאות שלכם במהלך התהליך ולא ינסה לקצר תהליכים כדי לחסוך זמן וכסף.
  • היו בטוחים שהזמנתם שיורת ניקוי שפכים עבור החומרים שאתם צריכים ולא עבור חומרים אחרים- יש חשיבות עצומה לסוג החומר אותו מפנים ועל הצוות להיות ערוך לכך מראש.

אנחנו נשמח לעזור לכם ולתת לכם שירות מקצועי, מהיר ואיכותי. אתם יכולים לסמוך עלינו שנפנה את השפכים שאתם זקוקים לפנות באופן הטוב ביותר.

פינוי שפכים