050-5589821

סוגי פסולת למיחזור

סוגי פסולת למיחזור בתעשייה

חברת מיחזור טק הוותיקה והמוערכת מספקת לגורמים שונים בתעשייה פתרונות מתקדמים בתחומי איכות הסביבה. בין היתר החברה עוסקת במיחזור סוגים שונים של פסולת, בדגש על חומרים מסוכנים. יש בתעשייה לא מעט סוגי פסולת למיחזור כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • פלסטיק- פסולת פלסטיק למחזור יכולה להיות שאריות של חומרי גלם או אריזות משומשות. תהליך המחזור של פלסטיק כולל שטיפה וניקוי של הפסולת והעברתו לשימוש חוזר בשלמותו או כחומר גרוס.
  • מתכות- פסולת מתכות למחזור עוברת תהליכים של נטרול ודחיסה במטרה להחזירן למצבן הגולמי. כמו כן המתכות הממוחזרות מופרדות למתכות ברזליות שלרוב נדרשות על ידי תעשיית הפלדה, הכוללות למשל מתכות לבנות, שלדי רכבים לגריטה וגרוטאות ממתכת. בנוסף יש מתכות אל ברזליות כמו נירוסטה, נחושת או אלומיניום, הנדרשות על ידי גורמים שונים בתעשייה.
  • סוללות- ניתן למחזר סוגים שונים של סוללות לרבות סוללות חומצת עופרת המשמשות כמצברים לרכבים, סוללות כסף אבץ זעירות המכונות סוללות כפתור וסוללות מנגן אבץ המשמשות למגוון מוצרים אלקטרוניים, וכן סוללות ליתיום המשמשות למכשירי סלולאר ומחשבים ניידים.
  • סוגי פסולת נוספים- יש עוד מגוון סוגי פסולת למיחזור שמקורם בתעשייה לרבות אריזות של חומרים מסוכנים, שפכים, שמנים, פסולת עץ ונייר ועוד. 

למיחזור סוגי פסולת שונים

למיחזור סוגי פסולת שונים בתעשייה, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.