050-5589821

מיחזור חומרים

חשיבות מחזור חומרים תעשייתיים

ענף התעשייה הוא אחד הגורמים היותר מזהמים במשק, המייצר פסולת רבה מחומרים שונים, חלקם אף מסוכנים. חברת מיחזור טק מספקת פתרונות מתקדמים עבור פינוי ומחזור פסולת תעשייתית עבור סוגים שונים של חומרים, לרבות חומרים מסוכנים. החברה מחזיקה בכל ההיתרים, האישורים והרישיונות הנדרשים עבור עבודות אלו ומבצעת אותם באופן אחראי ויעיל, בהתאם לדרישות החוק והתקן.

חשיבות מיחזור חומרים תעשייתיים

התעשייה במדינת ישראל מייצרת מידי יום אלפי טונות של פסולת מחומרים שונים, בין אם מפלסטיק, מתכת, גזים, נוזלים, מתכות, עץ וחומרים מסוכנים. פסולת זו נדרשת בטיפול מתאים בכדי למזער את פגיעתה בסביבה, כאשר מרכיב מרכזי בטיפול בפסולת תעשייתית הינו על ידי מחזורה. פעולות של מחזור חומרים שונים בתעשייה תורמות להקטנת נפחי הפסולת באתרי הפסולת ומסייעות בהקטנת הצורך במשאבים טבעיים להפקת חומרי גלם שונים. בנוסף החוק בישראל מעודד פעולות אלו של מחזור חומרים בתעשייה על ידי שורה ארוכה של תקנות וצווים.

תהליכי מחזור תקניים

בתעשייה קיימים סוגים שונים של חומרים שניתן למחזרם לרבות מתכות, פלסטיק, שמנים, שפכים, אריזות של חומרים מסוכנים ועוד. יחד עם זאת, תהליכי מחזור של חומרים תעשייתיים, שחלקם מסוכנים ומזהמים את הסביבה, חשוב לבצע באופן נכון על ידי גורם מנוסה ומורשה כחברתנו. אנו מקפידים על תהליכי מחזור מקצועיים בהתאם לדרישות החוק, עם פינוי, מיון, ניקוי, נטרול וחיטוי נאות של כל חומר גלם.

למיחזור חומרי תעשייה

למיחזור חומרים שונים בתעשייה, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.