050-5589821

מיחזור אריזות

מחזור אריזות משומשות לצרכי תעשייה שונים

אחד מתחומי הפעילות של חברת מיחזור טק, המתמחה בפתרונות שינוע ומחזור חומרים מסוכנים, הינו בכל הקשור למחזור אריזות. החברה מספקת למפעלים וחברות במשק מענה שוטף עבור צורכי מיחזור אריזות משומשות כדוגמת חביות פלסטיק, חביות חישוק ברזל, חביות חישוק פלסטיק, אריזות פלסטיק, ג'ריקנים, קוביות ועוד. האריזות הממוחזרות יכולות לשמש למגוון צריכם תעשייתיים עבור חומרי גלם, נוזלים מסוגים שונים, אבקות, מילוי של בוצות ועוד.

תהליך מחזור אריזות

יש לנו את כל הידע והכלים הנדרשים עבור מחזור אריזות בתעשייה, באמצעות תהליך יעיל ומקצועי המבוצע בהתאם לדרישות החוק. בתור התחלה אנו בוחנים את האריזות, ממיינים ומפרידים אותן לכאלו שניתן למחזר וכאלו שלא. את האריזות שאי אפשר למחזר נדאג להשליך לאתר מורשים. את האריזות הניתנות למחזור נפנה אלינו, נמיין ונשטוף אותן, נבחן שוב את מצבן ונחליט אילו אריזות יועברו לשימוש חוזר ואילו לגריסה. את האריזות המתאימות אנו מוכרים מחדש לתעשיות שונות במשק. כך למשל ניתן לקנות מאתנו קוביות של שמונה מאות ליטר או של אלף ליטר, חביות פלסטיק או חביות חישוק ברזל בנפח של מאה עשרים או מאתיים עשרים ליטר, ג'ריקנים של שלושים וחמישה ועשרים וחמישה ליטר ועוד.

למחזור אריזות

למחזור אריזות באופן תקני ויעיל, לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.