050-5589821

חבית פלסטיק 30 ליטר

חבית 30 ליטר

חבית היא מיכל גלילי, שבאופן מסורתי היה עשוי מלוחות עץ קמורים שחושקו יחדיו באמצעות חישוקי ברזל. אף על פי כן, מרבית החביות המודרניות עשויות ממתכת או מפלסטיק, דבר שהרחיב באופן משמעותי את מגוון השימושים הפוטנציאליים שלהן.

גופן הקמור של החביות (קרי, היותן רחבות במרכזן וצרות בקצוותיהן) מאפשר לגלגל אותן על הצד ולתמרן אותן ביתר קלות, ואף מסייעת לחלק באופן יותר מאוזן את הלחצים המופעלים על גופה של החבית. החבית המודרנית נכנסה לשימוש כבר במאה השלישית לפני הספירה, כתוצאה ממגעים צבאיים ומסחריים בין האימפריה הרומית לבין הגאלים שישבו באזור צרפת המודרנית.

כאמור לעיל, חביות מודרניות עשויות מפלסטיק או ממתכת, מה שמאפשר להן להכיל מגוון רחב של חומרים שחביות עץ לא סיפקו מענה עבורם. המסחר והתעשייה המודרניים מחייבים לשנע מגוון רחב של מוצרים מנקודה לנקודה, כולל חומרים מסוכנים. אנו עושים שימוש במגוון חביות פלסטיק, כגון חבית פלסטיק 30 ליטר, על מנת להוביל חומרים מסוכנים תוך עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר בשוק. לפני שנכניס חומרים לחביות, נבדוק את הנזילות והאטימות של החביות שבהן נעשה שימוש לפי תקנים מחמירים, וזאת כדי לוודא שלא תתרחש דליפה של חומרים המזיקים לסביבה או לבריאות. סוג אחר של חביות שנעשה בהן שימוש לשם הובלת חומרים מסוכנים הוא חביות מתכת.

חבית פלסטיק 30 ליטר

אודות חברת מיחזור טק

חברת מחזור טק מתמחה במתן שירותים מתקדמים בכל הקשור לאיכות הסביבה ומספקת פתרונות בתחומי ההובלה, המיחזור, הסחר והטיפול בחומרים מסוכנים. החברה הוקמה בשנת 2006, ומאז מספקת מענה לעשרות מפעלים בתחום השמירה על איכות הסביבה.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו היצע רחב של שירותי טיפול, הובלה, אטמנה, מיחזור אריזות, אספקת חומרי גלם ועוד, בהתאם לדרישותיכם. בנוסף, לחברתנו היתר רעלים בתחום פינוי, הובלה ומסחר בחומ"ס. כמו כן, אנו עומדים בדרישות ISO 9001 בתחום הניהול התקין ובתקן ISO 14001 בתחום השמירה על איכות הסביבה. לבסוף, אנו מחזיקים ברישיון מוביל לחומ"ס וכלל הנהגים שאנו מעסיקים עוברים שלל השתלמויות בתחום. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר באתר האינטרנט, בפקס, בדואר האלקטרוני או בטלפון.