050-5589821

חבית פלסטיק 120 ליטר

קניית חבית פלסטיק 120 ליטר חדשה או משומשת

רוצים לקנות חבית פלסטיק 120 ליטר עבור אחסון נוזלים או מוצקים? חברת מיחזור טק מוכרת חביות פלסטיק חדשות ומשומשות עבור קשת רחבה של תעשיות וצרכים, בין היתר לבוצות, אבקות ונוזלים. לצד חביות פלסטיק החברה גם מוכרת חביות ברזל, קוביות וג'ריקנים.

השימוש בחביות פלסטיק

פלסטיק משמש כחומר נפוץ בתעשייה לצורכי אחסון של נוזלים ומוצקים מסוגים שונים. חביות פלסטיק 120 ליטר שיש לנו לספק מתאימות למגוון ענפים וצרכים תעשייתיים ופרטיים. כך למשל, חביות פלסטיק מבוקשות על ידי תעשיית הכימיקאלים, פלסטיק, קוסמטיקה. כמו כן במגזר הפרטי חביות אלו יכולות לשמש לאגירת מי גשמים, מי שתייה ומים אפורים וכן עבור אחסון של נוזלים, חומרים רטובים ויבשים.

חביות פלסטיק ממוחזרות

לצד חביות חדשות אנו גם מוכרים חביות פלסטיק ממוחזרות במחיר משתלם ביותר. חביות אלו עברו תהליכי מיון, ניקוי ונטרול קפדניים, בהתאם לדרישות החוק, נבחנו מבחינת מצבן הפיזי וסוג החומרים שאוחסנו בהן. נתונים אלו קובעים באם ניתן לעשות בחביות שימוש חוזר או יש לשלוח אותן לגריסה. כמו כן סוג החומר שהן הכילו משפיע על השימושים השונים שניתן לעשות בהן.

הזמנת חבית פלסטיק 120 ליטר

להזמנת חביות פלסטיק 120 ליטר חדשות או ממוחזרות, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.