050-5589821

חביות פלסטיק חדשות

חביות פלסטיק

חביות הן מצרך יעיל ושימושי לצורך אחסון ושינוע של חומרים שונים.
ישנם מספר סוגים של בחיות וביניהם חביות מעץ, חביות מתכת וחביות פלסטיק. חביות המתכת יעילות במיוחד לאגירת חומרים שלא ניזוקים ממתכת כמו נוזלים ומוצקים וחביות העץ ידועות בעיקר בתור שימושן לאחסון יין ובירה (בהן הן תוססות ומשתבחות). מבין אלה נרצה דווקא להתמקד בחביות הפלסטיק שתופתעו לגלות כמה הן שימושיות ובעלות יתרון על פני שאר החביות.

ראשית, פלסטיק הוא חומר קל יותר מבחינת משקל ולכן ההתמודדות הכרוכה בנשיאתו עשויה להיות פחות מורכבת מאשר חביות העשויות מעץ או מתכת. ניתן גם לעצב אותו בכל מיני אופנים שיהפכו את האחסון לאסתטי ונעים יותר. גם מבחינת ההרכב יש לחביות הפלסטיק יתרונות רבים כמו מבנה כימיו ועמידות בפני חומרים ולחצים.
בנוסף, חביות הפלסטיק יכולות להיות ידידותיות לסביבה בכך שניתן לייצר אותם מחומרים ממוחזרים, וכך הן מקנות לצרכנים גם יתרון סביבתי.

השימוש העיקרי בחביות הפלסטיק כולל אחסון של חומרים לתעשייה, למגזר הפרטי, וחומרים מסוכנים שעשויים להימצא בשניהם. בקרב התעשייה ובפרט בקוסמטיקה, משנעים בחביות חומרים פרמצבטיים, או לדוגמה שמנים טיפוליים ומשחות טיפוח. במגזר הפרטי השימוש בדרך כלל מיועד לאחסון מוצרי מזון או נוזלים (לשתייה ולטיהור). בשני המגזרים נהוג להשתמש בחביות הפלסטיק לאגירה ושינוע של חומרים מסוכנים, בין אם מדובר בדלק ונפט, ובין אם מדובר בפסולת וכימיקלים.

החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות שכאלו וכן באריזה והובלה של החומרים השונים. אתם יכולים להיות בטוחים שהצוות שלנו נותן לכם מענה לאחר הכשרה מותאמת ונסיון רב בנושא, ועל זאת יעידו הלקוחות הרבים שלנו. בהתאם לבחירתכם אנו נספק לכם חביות פלסטיק חדשות או ממוחזרות, ובאמצעותן תוכלו לארוז לאגור ולשנע את המוצרים כראות עיניכם. בנוסף, תוכלו לראות באתר את המגוון שאנו מציעים– חביות בגדלים שונים וחביות לפי התאמה לסוג החומר.
אז אם אתם פותחים עסק בנייה ומתלבטים כיצד לשנע את חומרי הגלם שלכם? אתם במהלך פרויקט ולא יודעים איך להיפטר מהפסולת הרעילה בצורה היעילה, בטוחה ונוחה ביותר? פנו אלינו באתר, ותוכלו למצוא את התשובות לשאלותיכם.

חביות פלסטיק חדשות