050-5589821

הובלת חומרים מסוכנים בכבישים

על הובלת חומרים מסוכנים

החוק במדינת ישראל דורש רישיון נהיגה מיוחד עבור הובלת חומרים מסוכנים. חברת מיחזור טק מחזיקה בכל ההיתרים הנדרשים בתחום וכל נהגיה נושאים ברישיון מיוחד המאפשר להם להוביל חומרים מסוכנים. כמו כן הם עוברים הכשרות והשתלמויות בנושא.

נהגים מורשים הנבחרים בקפידה

בכדי להבטיח הובלות חומרים מסוכנים אנו דואגים לבחור בקפידה נהגים לתפקידים אלו. אנו מעסיקים להובלת חומרים מסוכנים רק נהגים מנוסים ואחראים, עם ותק מכובד בנהיגה על רכב כבד, שאין להם עבר פלילי והנושאים ברישיון הובלה רלוונטי. בנוסף הנהגים שלנו עוברים הכשרות ורענונים תקופתיים.

הובלה בטוחה של חומרים מסוכנים

הכשרה מיוחדת עבור הובלה ושינוע של חומרים מסוכנים שמה בין היתר דגש על הנושאים הבאים:

  • ארגון נכון של החומרים המסוכנים באופן נכון ובטוח עם שטר מטען מלא על כל פרטיו, וקבלת כל מידע נוסף אודות החומר שהנהג מוביל.
  • היכרות ויכולות זיהוי של קבוצות חומרים מסוכנים שונים והסיכונים הכרוכים בשינועם.
  • בחירה נכונה של ציר תנועה מותר ובטוח עבור הובלת חומרים מסוכנים בכבישים. כך למשל, יש הגבלה על שעות נסיעה בכבישים עירוניים או בצירי תנועה מרכזיים ועמוסים.
  • יכולת להפעלה בעת הצורך ציוד ייעודי לטיפול בחומרים מסוכנים.
  • נהיגה ברכב מתאים ותקין שעבר כל בדיקה תקופתית נדרשת והנושא שלטי אזהרה תקניים, בולטים וברורים, המזהירים מפני הסכנות שיש בחומרים המובלים.
  • יכולת להתמודד באופן נכון עם תקלות ברכב המוביל חומרים מסוכנים.

הובלת חומרים מסוכנים

להובלת חומרים מסוכנים באופן תקני ובטוח, לפרטים נוספים ולקבלת וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.