050-5589821

אריזת חומרים מסוכנים

אספקת אריזות לחומרים מסוכנים

בכדי לאחסן ולשנע חומרים מסוכנים הם נדרשים לאריזות מתאימות. חברת מיחזור טק מספקת ללקוחות שונים בתעשייה אריזות לחומרים מסוכנים חדשות או משומשות. מדובר באריזות כדוגמת קוביות של שמונה מאות ואלף ליטר, חביות מפלסטיק או מברזל, ג'ריקנים ועוד.

על אריזת חומרים מסוכנים

אחסון והובלה של חומרים מסוכנים דורשים לארוז אותן באופן תקני, נכון ובטוח המונע תקלות ומפגעים מסוגים שונים. לכן בעת אריזת חומרים מסוכנים לצד הובלה תקנית ובטוחה של החומרים, מושם גם דגש על החומר ממנו עשויה האריזה והיותה יכולה לעמוד בטלטלות הדרך ולהכיל בבטחה וללא דליפות את החומר המסוכן מבלי שיבוא במגע עם חומרים אחרים. בנוסף לכך, את אריזת החומר המסוכן נדאג לסמן בהתאם לדרישות החוק, עם מדבקות אזהרה המפרטות את סוג, מרכיבי ומאפייני החומר המובל.

חומרים שיש לארזם כמסוכנים

תחת ההגדרה חומרים מסוכנים שיש לארזם כדרישות החוק, מופיעים סוגים שונים של חומרים המוגדרים כמסוכנים לסביבה, חיות, צמחים, אוויר, קרקעות, בני אדם, רכוש וכגומה. האו"ם סיווג בספר מיוחד כארבעת אלפי סוגי חומרים כמסוכנים, המקוטלגים לפי רמת סיכון וסוג סיכון. קבוצות אלו כוללות נוזלים ומוצקים דליקים, גזים, חומרים נפיצים, חומרים מתחמצנים, רדיו אקטיביים, רעילים, קורוזים ומדבקים. כמו כן מידת הסיכון של החומר המסוכן מוגדרת בין רמה אחת הגבוהה ביותר ועד לשלוש הפחות מסוכנת. רמה זו משפיעה באופן ישיר על סוג המארז הנדרש ומידת עמידותו. בנוסף ישנם חומרים מסוכנים כמו רדיו אקטיביים, גזים או נפיצים שהחוק מפרט את מאפייני המארז הייחודי עבורם, בין היתר מבחינת סוג חומר, מבנה ומידת עמידות.

אספקת אריזות לחומרים מסוכנים

לאספקת אריזות לחומרים מסוכנים חדשות או משומשות, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם מיחזור טק בטלפון 050-5589821 או למייל Kobi.r.teck@gmail.com.