050-5589821

אספקת חביות

מה משותף לבירה, חומצה, נפט, רעלים, יין ושפכים? ובכן-האחסון שלהם.
את כל החומרים הללו ועוד שלל אחרים ניתן לאחסן בחביות. בצורה זו ניתן גם לשנע את החומרים השונים ולהעבירם בבטחה ממקום למקום מבלי לחשוש שהחומר יישפך ויתבזבז או חלילה יזיק לנו או לסביבתנו. החברה שלנו אמנם לא עוסקת כרגע באחסון יין, בירות או מוצרי מזון אחרים, אך מי יודע אם גם לתחום הזה נתרחב בעתיד..

בין אם מדובר בגוף פרטי, או גוף תעשייתי- אצל כל אחד מהם יכול לצוץ צורך של התמודדות עם חומרים מסוכנים ורעילים. החומרים האלו נמצאים בשימוש של תחומים רבים בחיינו ובפרט בעולם הייצור והבנייה. קבלן שעוסק בפרויקט גדול צריך תחילה לחשוב על חומרי הגלם בהם ייעזר, ומשהשיג אותם, יהיה עליו להתמודד עם השינוע והאחסון שלהם. נפט, שמנים וחומרי הגלם הנוספים הם חומרים שלא תמיד נמצאים בהישג יד, ומורכב להעביר אותם ממקום למקום. כאן נכנסות לתמונה החביות שיכולות להכיל בתוכן שלל חומרים באטימות, ואותן ניתן לשנע מבלי לחשוש שהחומרים יחרגו מאריזתם.

מעבר לרמה הפרקטית ישנה חשיבות רבה להתמודדות בטוחה מול החומרים האלו. כאשר מתעסקים עם חומרים כמו חומצות, מי שפכים ושמנים שונים, נזילתם עלולה להביא לאסון של ממש. דלף של שפכים עלול לגרום לאסון אקולוגי חמור, נזילה של רעלים יכולה לסכן בריאותית את צוות הפועלים, ועוד שלל סכנות אחרות. לפיכך אנו מאמינים בחשיבות הגדולה של השימוש בחביות כאמצעי לפתרון אחסון ושינוע בטוח ואחראי ביותר, הן כלפי הצוות והן כלפי הסביבה.

לכל הבעיות שהצגנו יש פתרון פשוט, שאותו אנחנו מציעים לכל אדם פרטי או גוף שעוסק בנושא. החברה שלנו עוסקת באספקה של חביות לצרכי אחסון, הובלה ושינוע, תוך מתן שירות אדיב וסבלני על מנת לוודא שהמענה עונה בדיוק לדרישותיכם וצרככם. הצוות שלנו מיומן בטיפול בחומרים מסוכנים ורעילים, עבר הכשרה במותאמת לנושא, וקיבל את מלוא האישורים הנחוצים לכך על פי חוק. אם אתם נתקלים בצורך שכזה, או רוצים לשמוע עוד פרטים על מגוון השירותים שלנו אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולהתרשם בעצמכם.

אספקת חביות